15 oktober 2026 InEen tekent vervolg Green Deal Duurzame zorg
Op 9 oktober tekenden dertien brancheorganisaties, waaronder InEen, LHV en NHG, de nieuwe Green Deal Duurzame Zorg 2027–2030 Samen verder.
Nu de verkiezingen voor de Tweede Kamer gepland staan voor november, zijn politieke partijen bezig om hun verkiezingsprogramma te maken. InEen, LHV, VPH en NHG hebben alle partijen gevraagd om in hun verkiezingsprogramma aandacht aan onze sector te besteden én aan de maatregelen die nodig zijn voor een sterke eerstelijnszorg. Om zo de eerstelijnszorg ook voor de toekomst zeker te stellen voor elke Nederlander.
De eerstelijnszorg is de basis van het zorgstelsel. Onze sector is van cruciaal belang voor kwalitatieve, betaalbare en toegankelijke zorg voor elke inwoner van ons land. Wij hebben de partijen daarom een aantal speerpunten meegegeven die volgens onze vier organisaties niet mogen ontbreken in de verkiezingsprogramma’s:
Op 9 oktober tekenden dertien brancheorganisaties, waaronder InEen, LHV en NHG, de nieuwe Green Deal Duurzame Zorg 2027–2030 Samen verder.
Hoe geef je álle huisartsen een stem in regionale besluitvorming? Hadoks deelt hoe zij dit aanpakken.
Steeds meer regionale huisartsenorganisaties investeren in digitale toegang tot zorg en welzijn.