9 juni 2026 Lees nu InEen Magazine 2!
Er wordt volop gewerkt aan IZA- en AZWA-plannen. In het InEen magazine lees je diverse inspirerende voorbeelden.
Nu de verkiezingen voor de Tweede Kamer gepland staan voor november, zijn politieke partijen bezig om hun verkiezingsprogramma te maken. InEen, LHV, VPH en NHG hebben alle partijen gevraagd om in hun verkiezingsprogramma aandacht aan onze sector te besteden én aan de maatregelen die nodig zijn voor een sterke eerstelijnszorg. Om zo de eerstelijnszorg ook voor de toekomst zeker te stellen voor elke Nederlander.
De eerstelijnszorg is de basis van het zorgstelsel. Onze sector is van cruciaal belang voor kwalitatieve, betaalbare en toegankelijke zorg voor elke inwoner van ons land. Wij hebben de partijen daarom een aantal speerpunten meegegeven die volgens onze vier organisaties niet mogen ontbreken in de verkiezingsprogramma’s:
Er wordt volop gewerkt aan IZA- en AZWA-plannen. In het InEen magazine lees je diverse inspirerende voorbeelden.
In deze aflevering van Geluid uit de zorg spreekt host Gerben Stolk met Stephan Hermsen (directeur Provico) over het opzetten van een mentaal gezondheidsnetwerk.
Hoe houden we de chronische ketenzorg in de toekomst toegankelijk, passend en van goede kwaliteit? LHV, NHG en InEen hebben een plan van aanpak opgesteld.