logo

Contact

Algemeen

Mercatorlaan 1200 / 3528 BL  UTRECHT / Routebeschrijving
Postbus 2672 / 3500 GR  UTRECHT
030 282 3788 / info@ineen.nl

Woordvoering 06 27 46 64 09

 

Directie

anoeska Anoeska Mosterdijk
a.mosterdijk@ineen.nl
030 282 3719
Directeur

Programmamanagement

christel Christel van Vugt
c.vanvugt@ineen.nl
030 282 3788
Programmamanager Organisatieontwikkeling en Governance
Accountmanager ROS’en

arthur Arthur Eyck
a.eyck@ineen.nl
06 465 919 71
Programmamanager Informatiebeleid / Innovatie en Onderzoek
Accountmanager Eerstelijns Diagnostische Centra (EDC’s)

judith Judith van Duren
j.vanduren@ineen.nl 030 282 3788
Programmamanager Bekostiging en Bedrijfsvoering  /  Informatiebeleid
Accountmanager Gezondheidscentra

frederik Frederik Vogelzang
f.vogelzang@ineen.nl 030 282 3788
Programmamanager Kwaliteitsbeleid  / Multidisciplinaire Zorg
Accountmanager Zorggroepen

astrid Astrid Scholl
a.scholl@ineen.nl 030 282 3788
Programmamanager Acute zorg
Accountmanager Huisartsenposten
Coördinator Verenigingszaken

Afdeling beleid

mariska Mariska Smit
m.smit@ineen.nl 030 282 3788
Beleidsmedewerker KwaliteitsbeleidInnovatie en OnderzoekMultidisciplinaire ZorgZorggroepen

margot Margot Lenos
m.lenos@ineen.nl 030 282 3788
Beleidsmedewerker Bekostiging en BedrijfsvoeringInformatiebeleid /
Eerstelijns Diagnostische Centra (EDC’s)

michaela Michaela de Gelder
m.degelder@ineen.nl 030 282 3788
Beleidsmedewerker Personeel en ArbeidsmarktOrganisatieontwikkeling en GovernanceGezondheidscentra

ella Ella Benedictus
e.benedictus@ineen.nl 030 282 3788
Beleidsmedewerker Acute zorg

emiel Emiel Kerpershoek
e.kerpershoek@ineen.nl 030 282 3788
Beleidsmedewerker Bekostiging en BedrijfsvoeringInformatiebeleid

ludeke Ludeke van der Es-Lambeek
l.vanderes@ineen.nl 030 282 3788
Beleidsmedewerker Acute zorgKwaliteitsbeleid  / Huisartsenposten / Personeel en Arbeidsmarkt

pieter Pieter van Haren
p.vanharen@ineen.nl 06 53 58 71 39
Beleidsmedewerker Informatiebeleid

Communicatie en Verenigingszaken

communicatie@ineen.nl

lisa Lisa Tiggelaar
l.tiggelaar@ineen.nl 030 282 3788
Manager Communicatie en Public Affairs

libby Libby Spreeuw
l.spreeuw@ineen.nl 030 282 3362
Medewerker communicatie

marjolein Marjolein van den Berg
m.vandenberg@ineen.nl 030 282 3788 / 06 40 16 38 60
Medewerker communicatie

Financiën

financien@ineen.nl

desiree Desiree Buitenkamp
d.buitenkamp@ineen.nl
030 282 3046
Medewerker

zwanique Zwanique Karst
z.karst@ineen.nl 030 282 3788
Medewerker

Secretariaat

kopje Anke Posthuma-Van Westen
a.posthuma@ineen.nl 030 282 3719
Directie- en bestuurssecretaresse

lideweij Lideweij Blom
l.blom@ineen.nl 030 282 3764
Directiesecretaresse

kopje Yvonne Vendrig
y.vendrig@ineen.nl 030 282 3788
Secretaresse

kopje Leonie Lammers
l.lammers@ineen.nl 030 282 3874
Secretaresse

kopje Inge Brouwer
i.brouwer@ineen.nl 030 282 3788
Secretaresse