Mercatorlaan 1200
3528 BL Utrecht
Routebeschrijving

Postbus 2672
3500 GR Utrecht

085 130 2500
info@ineen.nl

Pers
Margriet van Lingen, Communicatieadviseur en Persvoorlichter
085 130 2500 / 06 – 2746 6409
m.vanlingen@ineen.nl

Contactpersonen: Algemeen

André Louwen

André Louwen

Secretaris/Penningmeester
085 130 2509 db@ineen.nl
Anke Posthuma-van Westen

Anke Posthuma-van Westen

Directie- en bestuurssecretaresse
085 130 2509 a.posthuma@ineen.nl
Anoeska Mosterdijk

Anoeska Mosterdijk

Directeur
06 153 058 05 a.mosterdijk@ineen.nl
Arjen Vos

Arjen Vos

Beleidsmedewerker
06 140 502 60 a.vos@ineen.nl
Arthur Eyck

Arthur Eyck

Programmamanager
06 465 919 71 a.eyck@ineen.nl
Astrid Scholl

Astrid Scholl

Programmamanager
06 1234 5678 a.scholl@ineen.nl
Christel Brand

Christel Brand

Secretaresse
085 130 2503 c.brand@ineen.nl
Cigdem Kocabas

Cigdem Kocabas

Beleidsmedewerker
06 185 817 36 c.kocabas@ineen.nl
Corine van Geffen

Corine van Geffen

Bestuurslid InEen
085 130 2509 db@ineen.nl
Desiree Buitenkamp

Desiree Buitenkamp

Medewerker Financiën
06 153 057 97 d.buitenkamp@ineen.nl
Dianne Jaspers

Dianne Jaspers

Bestuurslid InEen
085 130 2509 db@ineen.nl
Emiel Kerpershoek

Emiel Kerpershoek

Beleidsmedewerker
06 400 165 50 e.kerpershoek@ineen.nl
Eugen Zuiderwijk

Eugen Zuiderwijk

Vice-voorzitter bestuur InEen
085 130 2509 db@ineen.nl
Inge Brouwer

Inge Brouwer

Secretaresse
085 130 2502 i.brouwer@ineen.nl
Judith Knotters

Judith Knotters

Beleidsmedewerker
06 341 247 87 j.knotters@ineen.nl
Judith van Duren

Judith van Duren

Programmamanager
085 130 2502 j.vanduren@ineen.nl
Kitty Steppé

Kitty Steppé

Medewerker Financiën
085 130 2500 financien@ineen.nl
Libby Spreeuw

Libby Spreeuw

Communicatiemedewerker / communitymanager
085 130 2506 l.spreeuw@ineen.nl
Lideweij Blom

Lideweij Blom

Secretaresse
085 130 2507 l.blom@ineen.nl
Ludeke van der es-lambeek

Ludeke van der es-lambeek

Programmamanager
06 271 180 08 l.vanderes@ineen.nl
Maarten Klomp

Maarten Klomp

Bestuurslid InEen
085 130 2509 db@ineen.nl
Margot Lenos

Margot Lenos

Beleidsmedewerker
06 272 253 92 m.lenos@ineen.nl
Margriet van Lingen

Margriet van Lingen

Communicatieadviseur en Persvoorlichter
085 130 2500 / 06 274 664 09 m.vanlingen@ineen.nl
Marjolein van den Berg

Marjolein van den Berg

Communicatiemedewerker / contentmanager
06 401 638 60 m.vandenberg@ineen.nl
Martin Bontje

Martin Bontje

Voorzitter bestuur InEen
085 130 2509 db@ineen.nl
Michaela de Gelder

Michaela de Gelder

Beleidsmedewerker
06 401 638 73 m.degelder@ineen.nl
Raymond Wetzels

Raymond Wetzels

Bestuurslid InEen
085 130 2509 db@ineen.nl
Renske Neumann

Renske Neumann

Beleidsmedewerker
06 272 254 73 r.neumann@ineen.nl
Rozemarijn Pennings

Rozemarijn Pennings

Beleidsmedewerker
06 462 305 63 r.pennings@ineen.nl
Titia Speelman

Titia Speelman

Programmamanager
06 185 817 17 t.speelman@ineen.nl
Yvonne Vendrig

Yvonne Vendrig

Secretaresse
085 130 2505 y.vendrig@ineen.nl
Zwanique Karst

Zwanique Karst

Medewerker Financiën
085 130 2500 z.karst@ineen.nl

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang updates en nieuws over de eerstelijnszorg.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.