Digitalisering helpt zorgverleners bij efficiëntere zorg en samenwerking. InEen, LHV en NHG presenteren 5 uitgangspunten en een meerjarige werkagenda om dit te realiseren. Innovatie is hierbij essentieel. Met een werkagenda voor 2025-2028 werken we gericht aan het realiseren van deze ambities.

De 5 uitgangspunten zijn:

  1. Meerwaarde voor zorgverlener en patiënt: direct toepasbare oplossingen.
  2. Doelgerichte digitalisering: afgestemd op werkprocessen.
  3. Samenwerking met belanghebbenden en leveranciers.
  4. Ondersteuning van integrale samenwerking.
  5. Innovatie stimuleren: experimenteren met digitale zorgverlening.
De 5 uitgangsunten met afbeeldingen van 1. een vrouw die wijst naar een beeldscherm 2. een archiefmap die half in pixels is weergegeven 3. een lamp die op meerdere batterijen werkt 4.een netwerk over de kaart van Nederland en 5. een raket die de lucht in vliegt.
Bekijk de infographic voor een toelichting op de 5 uitgangspunten voor digitalisering in de huisartsenzorg.

Werkagenda

De werkagenda 2025-2028 biedt een overzicht van concrete projecten gericht op betere gegevensuitwisseling en ondersteunende voorzieningen. Voorbeelden hiervan zijn Proactieve zorgplanning en Dossieroverdracht. Deze agenda bouwt voort op eerdere visies en sluit aan bij de ambities van het Integraal Zorgakkoord (IZA).

Overzicht van de agenda in tabellen
Download de werkagenda 2025-2028

Bekijk ook

Aanmelden nieuwsbrief

Ontvang updates en nieuws over de eerstelijnszorg.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Vacatures

  • Momenteel zijn er geen vacatures..
Bekijk alle vacatures